Įsitraukimą į socialinius tinklus tyrinėja VU mokslininkai, dalyvaukite!

Dėl kokių priežasčių įsitraukiame į socialinius tinklus? Kokie yra šio įsitraukimo socialiniai bei psichologiniai veiksniai? Kokios priežastys skatina per daug intensyvų įsitraukimą? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieško Vilniaus universiteto Psichologijos instituto Sveikatos psichologijos katedros mokslininkai ir kviečia kiekvieną interneto naudotoją, kuriam ne mažiau, nei 18 metų, pasidalinti savo nuomone – sudalyvauti tyrime: https://forms.gle/mEsh1AtgJFYauQNg6

Kiekvieno nuomonė labai svarbi, atsižvelgiant į rezultatus mokslininkai parengs visuomenei skirtas rekomendacijas, susijusias su socialinių tinklų naudojimu.

Be to, tyrimo klausimai skatina savirefleksiją, taigi atsakydami į juos turėsite galimybę geriau suprasti asmeninius socialinių tinklų naudojimo įpročius, o tyrimo metu kilusios mintys gali tapti įdomių diskusijų su artimaisiais ar bendraminčiais tema.

Užtruksite iki 30 min., asmens duomenų nurodyti nereikia, apklausa – anoniminė, o dalyviai, savanoriškai nurodę savo el. pašto adresą, publikuotus mokslinius straipsnius galės gauti tiesiogiai.

Kviečiame dalyvauti!

Kilus klausimams, susisiekite su šio tyrimo vadove prof. dr. Laima Bulotaite (laima.bulotaite@fsf.vu.lt).