Apie mus

Kas mes esame?

Skaitmeninės etikos centras yra pelno nesiekianti nepriklausoma organizacija, kurios veiklos tikslas – išmaniosiomis technologijomis besinaudojančios visuomenės, ypač vaikų ir jaunimo, gerovė skaitmeniniame pasaulyje.

Čia rasite naujienų ir patikimos, moksliniais tyrimais grįstos informacijos bei ekspertų patarimų apie tai, kada ir koks naudojimasis technologijomis yra naudingas, o kada – gali kelti grėsmę jūsų fizinei ar psichikos sveikatai, jūsų saugumui ar reputacijai.

Komanda ir ekspertai

Šiandien žmogaus gyvenime technologijų yra daugiau nei bet kada anksčiau. Augame, bendraujame, dirbame ir kuriame skaitmeninėje aplinkoje. Ji suteikia daugybę galimybių ir drauge kelia iššūkių – kaip atpažinti ir valdyti rizikas, kurių apstu prisėdus prie išmaniųjų technologijų?

Misija

Įgalinti kiekvieną interneto vartotoją, o ypač tėvus ir ugdytojus, pasirūpinti savo, vaikų ir jaunimo gerove skaitmeniniame pasaulyje – perimti valdymą į savo rankas.

Šiuo tikslu siekiame vienyti praktikus, mokslininkus ir skaitmeninėje srityje veikiančias organizacijas.

Norite prisijungti? Bendradarbiaukime! Parašykite mums.

Vizija

Kiekvienas, ypač vaikai ir jaunimas, žino būdus, kaip technologijomis naudotis sąmoningiau, išlaikant jų kontrolę savo rankose, užuot leidus būti jų valdomam.

Kiekviena IKT srityje dirbanti organizacija atsakingai rūpinasi ne tik interneto tiekimu, įrenginiais bei technologiniais sprendimais: jai rūpi kiekvieno vartotojo gerovė skaitmeniniame pasaulyje ir probleminio interneto naudojimo prevencija.

Organizacijos vertybės

Partnerystės

Kaip galiu prisidėti?