Apie mus

Kas mes esame?

„Skaitmeninės etikos centras“ yra pelno nesiekianti nepriklausoma organizacija, kurios veiklos tikslas – visos visuomenės, o ypač vaikų ir jaunimo, gerovė skaitmeniniame pasaulyje.

Čia rasite patikimos, moksliniais tyrimais pagrįstos informacijos bei ekspertų patarimų apie tai, kada ir koks naudojimasis technologijomis yra naudingas, o kada – gali kelti grėsmę jūsų sveikatai, saugumui ar reputacijai.

Komanda ir ekspertai

Šiandien žmogaus gyvenime technologijų yra daugiau nei bet kada anksčiau. Augame, bendraujame, dirbame ir kuriame skaitmeninėje aplinkoje. Ji suteikia daugybę galimybių ir drauge kelia iššūkių – kaip atpažinti ir valdyti rizikas, kurių apstu internete?

Misija

Įgalinti kiekvieną interneto vartotoją, o ypač tėvus ir ugdytojus, pasirūpinti savo, vaikų ir jaunimo gerove skaitmeniniame pasaulyje. Tai darome užtikrinant patikimos informacijos sklaidą ir visuomenės edukaciją bei vienijant praktikus, mokslininkus, verslą ir skaitmeninėje srityje veikiančias organizacijas.

Mes pateikiame sprendimus, patarimus ir įrankius, padedančius čia ir dabar spręsti interneto vartojimo iššūkius.

Vizija

Kiekvienas, o ypač vaikai ir jaunimas, žino, kaip valdyti savo skaitmeninį gyvenimą naudojantis visomis interneto technologijų teikiamomis galimybėmis.

Kiekviena su IT dirbanti organizacija atsakingai rūpinasi ne tik interneto naudojimu ir technologiniais sprendimas, bet ir kiekvieno vartotojo gerove, susijusia su interneto naudojimu.

Organizacijos vertybės

Partneriai