1,2 proc. gyventojo pajamų mokesčio skyrimui:
Tą galite padaryti kasmet, iki gegužės 1 dienos, bet apsispręsti galite bet kada 🙂 Užpildykite formą per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Užtruksite vos kelias minutes. Gavėjo paieškos langelyje įrašykite: Skaitmeninės etikos centras arba mūsų kodą – 305234985. Paprasta instrukcija, kaip prasmingam tikslui skirti 1,2 proc. paramą yra ČIA.
Jungtis prie EDS
„Kiekvienas žmogus gali prisidėti prie NVO stiprinimo. Galima ne tik savanoriauti ar aukoti, bet ir pasirašyti peticijas, dalyvauti renginiuose, sekti ir palaikyti organizacijas socialiniuose tinkluose. Vienas paprasčiausių būdų padėti – skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Tai nedidelis, bet labai reikšmingas indėlis į pilietinės visuomenės stiprinimą“, – Nacionalinės NVO koalicijos vadovė Gaja Šavelė.
Kaip dar galite prisidėti?
Paprasti bakiniu pavedimu arba per paramos platformą Contribee, deklaruojančią, kad neima už šią paramą jokių mokesčių.
Duomenys bankiniam pavedimui:
Bankas: „Swedbank”, gavėjas: Skaitmeninės etikos centras
Kodas: 305234985, LT657300010161992863, SWIFT kodas: HABALT22
Per lietuvišką paramos platformą Contribee:
Atkreipiame Jūsų dėmesį (jei dar nesinaudojote šia platforma), kad būsite paprašyti prisijungti. Verta!
Jungtis prie Contribee.comDėkojame finansiškai palaikantiems mūsų veiklą!
Įkūrėme šią organizaciją siekdami skleisti surinktas žinias apie būtiną skaitmeninio pasaulio valdymo pusę, kad internetas taptų saugesne vieta visiems, ypač vaikams ir jaunimui.
Mūsų tikslas – kad kiekvienas turėtų realių, praktinių žinių, kaip valdyti savo skaitmeninį pasaulį ir, naudodamasis pranašumais jame, praturtintų savo gyvenimą. Skaitmeninis pasaulis neturi griauti realiojo, priešingai – turi daryti jį patogesnį, saugesnį, turiningesnį. Turi padėti jį tokį kurti.
Jūsų FINANSINĖ parama padės mums tęsti. Ką darysime?
- Judinsime visuomenę, kad gyventi su technologijomis šiandien – reikia mokytis: per susitikimus, pokalbius, renginius, tekstus, komentarus.
- Organizuosime vaikams ir suaugusiems paskaitas, seminarus (tėvams ir globėjams, mokytojams) – į ką kreipti dėmesį, kad virtualybė padėtų gyventi, o ne keltų rūpesčių.
- Nuolat dalysimės aktualiausia informacija, bendraudami su mokslininkais ir praktikais.
- Svetainėje paruošime skiltis, skirtas būtent vaikams, pagal amžiaus grupes, to kol kas dar vis neturime.