Veiklos ir finansinės metinės ataskaitos
Mūsų darbai
Esame jauna nevyriausybinė organizacija, tad labai džiaugiamės viskuo, kiek pavyksta nuveikti, kiek užaugti. Ačiū visiems už palaikymą, įkvėpimą ir paramą šiame kelyje!
Pagalbos specialistams metai – pagalvojome, pažvelgę atgal į tai, kaip atrodė 2022 metai.
Išties tai kompetencijų gilinimo ir įrankių kūrimo metai, kurių bene pusę užėmė projektas PAGALBA specialistui – apie PIN, probleminį interneto naudojimą: parengta metodinė medžiaga, organizuoti šešių dienų mokymai beveik 400-tams asmens sveikatos, psichikos ir švietimo specialistų ir sukurtas informacinis visiems prieinamas puslapis svetainėje. Svarbiausia – tai nebuvo vienkartinis, baigtinis projektas, kurį po jo pabaigos gali pamiršti – informaciją pildysime, atnaujinsime, kad būtų ir aktuali ir patogi naudoti.
Per likusią metų dalį tęsėme švietimo darbą – skleisti žinią apie būtinybę peržiūrėti ir reguliuoti mūsų santykius su išmaniosiomis technologijomis.
Aplankėme 164 skirtingas klases 22-juose šalies miestuose ir miesteliuose susitikdami su beveik 3800 moksleivių ir per 1000 suaugusiųjų. Taip, suaugusiųjų – mokytojų, tėvų, senjorų – mums visiems reikia mokytis sveikų skaitmeninių įgūdžių ir suprasti jų svarbą. Pagalbos tą suprasti kartais reikia ir mokyklų bendruomenėms – ne kartą dalyvavome padėdami priimti sprendimą, sustiprinti nusiteikimą – technologijų naudojimo tvarka yra būtina, mes taip tik padėsime vaikams ir turėsime geresnius pasiekimus.
Nepastebimai mūsų svetainė internete pasipildė 60-čia naujienų, o jas ir kitą turinį panaršyti užsuko per 11 000 lankytojų.
Dėkojame kiekvienam mus palaikančiam – asmeniškai, kad stebite, dalinatės, kviečiate ir palaikote mus pačiais įvairiausiais būdais.
Ačiū už Jūsų dėmesį, laiką, už nuolatinį rėmimą!
Skaitmeninės etikos centro steigėjos –
Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė
Bet kokios Jūsų įžvalgos, mintys, kritika, komentarai būtų mums galimybė mokytis, keistis ir tobulėti. Parašykite, info@e-etika.lt, visada laukiame!
Skaičiuojame trečiuosius organizacijos metus ir pažvelgę atgal turime kuo pasidžiaugti: 2021-aisiais, nepaisant ribojimų, gyvai ir virtualiai paskaitas vedėme beveik 3000 klausytojų.kurie paskaitų kokybę įvertino 9,1 balo iš dešimties (vaikai ir suaugę kartu sudėjus!).
Mūsų tikslai nepasikeitė – anaiptol, tik sustiprėjo. Mums teberūpi aktyvinti dialogą probleminio interneto naudojimo (PIN) tema visuomenėje, padėti šeimoms įvaldyti sveikus skaitmeninės higienos įgūdžius, mokytojams ir tėvams bendrauti su skaitmenine karta, padėti jaunimui išvengti PIN priklausomybės drauge siekiant, kad visi internete būtume saugesni, o ir jis pats – švaresnis.
Savireklamai biudžeto neskiriame, tačiau, nepaisant to, džiaugiamės per šiuos metus gautu dėmesiu: skaitmeninės higienos, probleminio interneto naudojimo temos vis dažniau atsiduria ant žiniasklaidos stalo – Skaitmeninės etikos centras 2021 metais žiniasklaidoje buvo paminėtas 130 kartų. Mūsų svetainėje apsilankė 16 000 besidominčių interneto naudojimo iššūkiais. Neplanuojame sustoti! Plačiau darbus apžvelgiame 2021-ųjų ataskaitoje, žemiau.
Dėkojame savo palaikytojams ir rėmėjams!
Skaitmeninės etikos centro steigėjos –
Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė
Kai prieš porą metų tvėrėme šią organizaciją, sutarėme, kad skaidrumas bus viena svarbiausių jos buvimo sąlygų. Todėl džiaugiamės skelbdami pirmąją Skaitmeninės etikos centro veiklos ataskaitą – apie per 2020 metus atliktus darbus.
Tik todėl, kad idėja tiesti pagalbos ranką palinkusiems prie ekranų uždegė ir daugiau žmonių, ši idėja tapo kūnu: įgavo formą ir pradėjo sklisti plačiau.
Įspūdingi buvo metai. Ypatingi, kupini ir atradimų, ir niekada nesutiktų ir nepatirtų pokyčių. Metai, savo išskirtinumu ir ypač ryškiai parodę, kad esame tame kely, kur ir turime būti. Kur labiausiai reikia.
Dėkojame visiems, kas esate šiame kely kartu!
Skaitmeninės etikos centro steigėjos –
Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė
Palikite atsiliepimą
Kiekvienas atsiliepimas mums yra svarbus įvertinimas. Dėkojame už Jūsų laiką!