SEC metinės veiklos ataskaita 2021. Steigėjų žinutė

Skaičiuojame trečiuosius organizacijos metus ir pažvelgę atgal turime kuo pasidžiaugti: 2021-aisiais, nepaisant ribojimų, gyvai ir virtualiai paskaitas vedėme beveik 3000 klausytojų.kurie paskaitų kokybę įvertino 9,1 balo iš dešimties (vaikai ir suaugę kartu sudėjus!).

Mūsų tikslai nepasikeitė – anaiptol, tik sustiprėjo. Mums teberūpi aktyvinti dialogą probleminio interneto naudojimo (PIN) tema visuomenėje, padėti šeimoms įvaldyti sveikus skaitmeninės higienos įgūdžius, mokytojams ir tėvams bendrauti su skaitmenine karta, padėti jaunimui išvengti PIN priklausomybės drauge siekiant, kad visi internete būtume saugesni, o ir jis pats – švaresnis. 

Savireklamai biudžeto neskiriame, tačiau, nepaisant to, džiaugiamės per šiuos metus gautu dėmesiu: skaitmeninės higienos, probleminio interneto naudojimo temos vis dažniau atsiduria ant žiniasklaidos stalo – Skaitmeninės etikos centras 2021 metais žiniasklaidoje buvo paminėtas 130 kartų. Mūsų svetainėje apsilankė 16 000 besidominčių interneto naudojimo iššūkiais. Neplanuojame sustoti! Plačiau darbus apžvelgiame 2021-ųjų ataskaitoje, žemiau.

Dėkojame savo palaikytojams ir rėmėjams!

Skaitmeninės etikos centro steigėjos –
Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė

Jei Jums mūsų veikla atrodo svarbi, palaikykite idėją,
leiskite jai augti!

Remsiu Skaitmeninės etikos centro veiklą