Darbingi 2023-ieji metai. Ko pasiekėme? Steigėjų žinutė   

Siekiame, kad technologijomis kiekvienas imtų naudotis sąmoningiau.

2023-aisiais susitikome su daugiau nei 100-tu klasių 9-iuose Lietuvos miestuose. Mokymuose dalyvavo daugiau nei 2500 moksleivių, 270 tėvų, 470 mokytojų ir 430 švietimo bei visuomenės sveikatos specialistų.

Nuosekliai renkamas grįžtamasis mokymų dalyvių ryšys atskleidė, kad 43 proc. apklausos dalyvių moksleivių nori mažiau laiko skirti technologijoms, o 37 proc. svarsto šią galimybę po susitikimų su Skaitmeninės etikos centru.  

91 proc. suaugusiųjų teigė, jog mokymų metu išgirsta informacija skatina atidžiau žvelgti į skaitmeninės erdvės iššūkius ir tikimybę, kad tokius mokymus rekomenduotų kitiems vertina 9,4 balo iš 10-ties.  

Praėję metai ypatingi ir tuo, kad buvome itin aktyvūs nacionaliniuose ir tarptautiniuose tyrimuose apie vaikų, paauglių ir suaugusiųjų  interneto naudojimo įpročius, vaikų vaizdo žaidimus ir kitas svarbias temas.

Kiekvienas kvietimas atvykti į mokyklą, organizaciją, bendruomenę, miesto renginius ar konferencijas mums reiškia didelį pasitikėjimą ir galimybę siekti pokyčio – kad technologijos nežalotų, o padėtų mums gyventi geriau.  

Didžiausia padėka mūsų ekspertams, partneriams, mentoriams, kurie įsitraukė ir prisidėjo prie mūsų veiklos įgyvendinimo. Išskirtinis AČIŪ finansiniams rėmėjams – be jūsų paramos ir įkvėpimo, mūsų pasiekimai nebūtų įmanomi.  

Už daugybę įdomių ir svarbių veiklų dėkojame visiems, kurie bendradarbiavo su Skaitmeninės etikos centru 2023 metais!   

Skaitmeninės etikos centro steigėjos –
Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė

Skaitmeninės etikos centro informacija, 2024-04-07.