Metinė veiklos ataskaita 2022

Steigėjų žinutė.

Pagalbos specialistams metai – pagalvojome, pažvelgę atgal į tai, kaip atrodė 2022 metai.

Išties tai kompetencijų gilinimo ir įrankių kūrimo metai, kurių bene pusę užėmė projektas PAGALBA specialistui – apie PIN, probleminį interneto naudojimą: parengta metodinė medžiaga, organizuoti šešių dienų mokymai beveik 400-tams asmens sveikatos, psichikos ir švietimo specialistų ir sukurtas informacinis visiems prieinamas puslapis svetainėje. Svarbiausia – tai nebuvo vienkartinis, baigtinis projektas, kurį po jo pabaigos gali pamiršti – informaciją pildysime, atnaujinsime, kad būtų ir aktuali ir patogi naudoti.

Per likusią metų dalį tęsėme švietimo darbą – skleisti žinią apie būtinybę peržiūrėti ir reguliuoti mūsų santykius su išmaniosiomis technologijomis.

Aplankėme 164 skirtingas klases 22-juose šalies miestuose ir miesteliuose susitikdami su beveik 3800 moksleivių ir per 1000 suaugusiųjų. Taip, suaugusiųjų – mokytojų, tėvų, senjorų – mums visiems reikia mokytis sveikų skaitmeninių įgūdžių ir suprasti jų svarbą. Pagalbos tą suprasti kartais reikia ir mokyklų bendruomenėms – ne kartą dalyvavome padėdami priimti sprendimą, sustiprinti nusiteikimą – technologijų naudojimo tvarka yra būtina, mes taip tik padėsime vaikams ir turėsime geresnius pasiekimus.

Nepastebimai mūsų svetainė internete pasipildė 60-čia naujienų, o jas ir kitą turinį panaršyti užsuko per 11 000 lankytojų. 

Dėkojame kiekvienam mus palaikančiam – asmeniškai, kad stebite, dalinatės, kviečiate ir palaikote mus pačiais įvairiausiais būdais.

Ačiū už Jūsų dėmesį, laiką, už nuolatinį rėmimą!

Skaitmeninės etikos centro steigėjos –
Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė

2022 SEC metine ataskaita

Bet kokios Jūsų įžvalgos, mintys, kritika, komentarai būtų mums galimybė mokytis, keistis ir tobulėti. Parašykite, info@e-etika.lt, visada laukiame!


Palaikote Skaitmeninės etikos centrą? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami rėmėjais:
https://e-etika.lt/apie-mus/parama/