Išjunkime ekranus ir prisijunkime prie gyvenimo – rugpjūčio 6 d.! 

Rugpjūčio 6-oji – pasaulinė atsijungimo nuo ekranų diena (angl. Global Day of Unplugging).

Skaitmeninės etikos centras drauge su bendradarbiaujančia organizacija #HalfTheStory kviečia jungtis į Pasaulinę atsijungimo nuo ekrano dieną!

Visa pasaulio žmonija kviečiama tapti skaitmeninės transformacijos dalyviais ir rūpestį skaitmenine gerove atvesti nuo žinojimo prie veiksmo: nuo skaitmeninės blaškos į sąmoningą ryšį.  

Iniciatyvą įkvėpė organizacija #HalfTheStory partnerystėje su Unplug Collaborative, mobilizuojančios pasaulio bendruomenes dalyvauti trečią kartą organizuojamoje Pasaulinėje atsijungimo nuo ekranų dienoje rugpjūčio 6 d. Organizacijos siekia paskatinti žmones įsitraukti į realaus gyvenimo malonumus visą dieną. 

„Mums ši diena yra paskatinimas atsitraukti nuo ekranų, padaryti pauzę, pagalvoti apie tai, kaip ir kiek juos naudoju ir nutiesti naujus kelius savo asmenybės ir bendruomeniškumo link”,  sako #HalfTheStory įkūrėja ir Gen-Z psichikos sveikatos advokatė Larissa May. 

Iššūkis – drauge su pasaulio bendruomene 

Iniciatyva palaiko idėją paskatinti žmones išjungti savo elektroninius prietaisus ir nenaudoti jų vieną parą, bent 24 valandas, kad jie turėtų galimybę pailsėti, leisti laiką ir atsipalaiduoti su savo šeima, draugais arba vieni. 

Jei jums trūksta šiek tiek motyvacijos atsijungti, įsitraukite į bendrą viso pasaulio judesį rugpjūčio 6 dieną pasidėti savo telefonus į šalį Pasaulinės atsijungimo dienos proga. 

Kviečiame jus prisiminti veiklas, kurioms trūko laiko ir imtis jų šį šeštadienį, rugpjūčio 6 d. Pasidalinkite  šiuo kvietimu su artimaisiais ir draugais!

Kvietimu atsijungti dalindamiesi socialiniuose tinkluose, naudokite grotažymę #GlobalDayofUnplugging 

Prisijungti prie pasaulio bendruomenės galime grupėmis ar po vieną: https://www.globaldayofunplugging.com/individualpledg  

Skaitmeninės etikos centro parengta informacija