Konferencijoje apie interneto priklausomybes – mokslo pasaulio žvaigždės. Kviečiame susitikti!

Rugsėjo 30 d. Lietuvoje lankysis ypatingi pranešėjai, sutikę savo patirtimi pasidalinti konferencijoje „Probleminis interneto naudojimas ir internetinės priklausomybės: pagalba ir perspektyvos 2022“. Renginys vyks Seime.

Pristatome į renginį skaityti pranešimų atvyksiančius pranešėjus – tai pasaulinis priklausomybių psichiatrijos ekspertas (lošimai, žaidimai, pornografija), mokslininkų reitinge vienas iš 5 proc. labiausiai cituojamų pasaulio psichiatrų (citavimų skaičius 58171) prof. dr. Marc. N. Potenza. Jis yra Jeilio (JAV) universiteto medicinos mokyklos profesorius, mokslinio instituto vadovas. Prof. dr. Marc. N. Potenza  priklauso 15-kos žurnalų redakcinėms kolegijoms, yra gavęs daug nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų už pažangą tyrimuose. Priklausomybių klausimais jis yra konsultavęs įvairias organizacijas, tarp jų – Nacionalinius sveikatos institutus, Amerikos psichiatrų asociaciją ir Pasaulio sveikatos organizaciją.

Iš Gibraltaro universiteto (UK) į konferenciją Lietuvoje atvyks pasaulinis žaidimų ir lošimų internete tyrimų lyderis prof. dr. Zsolt Demetrovics. Jis yra vieno iš įtakingiausių žurnalų apie priklausomybes vyriausiasis redaktorius, Tarptautinės elgesio priklausomybių tyrimų draugijos prezidentas.

Konferencijoje išgirsime ir Lietuvos probleminio interneto naudojimo srities ekspertus.
Susipažinkite su konferencijos programa:

Registracija būtina, norint patekti į LRS renginio dieną būsite prašomi pateikti asmens tapatybės dokumentą. Žurnalistams, neturintiems nuolatinės akreditacijos Seime, dėl vienos dienos leidimo galima rašyti el. paštu rvs@lrs.lt.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai, skirti gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, visų specialybių gydytojams ir slaugytojams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, psichoterapeutams, psichologams, socialiniams darbuotojams, visuomenės sveikatos, kitiems sveikatos priežiūros specialistams ir mokslo darbuotojams.

Konferenciją organizuoja: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija (LBPD), Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Higienos institutas (HI), Lietuvos psichiatrų asociacija (LPA) ir Skaitmeninės etikos centras (SEC).

Kilus klausimams, susisiekime el. paštu: conference.NI@lsmu.lt arba info@e-etika.lt

Skaitmeninės etikos centro inf.