Negaliu susikaupti! Mokymai apie dėmesį ir produktyvumą

Skaitmeninės etikos centro ekspertai pradeda dalijimosi žiniomis ir patirtimi mokymų sesijas – kviečiame į pirmuosius mokymus su Lina Žemaityte-Kirkman lapkričio 29 d., 16:00-17:30.

Šių mokymų tikslas – padėti suprasti, kaip kasdien yra vagiamas mūsų dėmesys ir ką  galime padaryti, kad technologijos tarnautų mums, o ne atvirkščiai.  

Lina vadovauja ROCKIT Vilnius – finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centrui, o kaip Skaitmeninės etikos centro ekspertė specializuojasi produktyvumo, dėmesio valdymo ir skaitmeninės gerovės srityse.  

Negaliu susikaupti!
Arba kaip būti savo dėmesio šeimininku skaitmeninės blaškos amžiuje

Mūsų dėmesys yra ribotas išteklius. Dienoje valandų yra tik tiek, kiek yra, smegenų galimybės taip pat ribotos. Todėl ypač svarbu skirti dėmesį tam, kas atneša mums daugiausiai naudos.

Šį gyvenimo faktą apsunkina technologijos ir dėmesio ekonomika. Nuo programėlių ir elektroninio pašto iki kalendoriaus  pranešimų – visi kovoja dėl mūsų dėmesio. Jei ir jums yra buvę taip, kad atsidarėte telefoną ar kompiuterį atlikti užduotį, o po 20 minučių supratote, kad to vis dar nepadarėte,  jūs savo kailiu patyrėte, kaip nelengva šiuolaikinių technologijų pasaulyje  išlikti savo dėmesio šeimininku.

Mokymų metu sužinosite:

  • Kas yra dėmesio ekonomika?
  • Kaip veikia mūsų smegenys ir kas padeda joms dirbti našiau?
  • Kaip dažnai darbo metu yra pertraukiamas mūsų dėmesys ir kokios to pasekmės  produktyvumui ir savijautai?
  • Dėl ko darbo dienos pabaigoje jaučiame stresą ir nuovargį, net jei, regis, kalnų nenuvertėme?
  • Kaip sumažinti skaitmeninius trikdžius ir įdarbinti technologijas taip, kad jos padėtų, o ne trukdytų dirbti?

Kada? 2022 m. lapkričio 29 d., antradienį, 16:00-17:30 val.
Kur? Jums patogioje vietoje – nuotoliniai mokymai.
Mokymų kaina: 29 eur.