Susitikime pasikalbėti apie ekranus! Edukacijos moksleiviams. Galima ir… tėvams. Ir mokytojams

Mes pasikalbėsime

Tema nelengva, žinome. Todėl pasikvieskite mus – MES PASIKALBĖSIME SU JŪSŲ VAIKAIS APIE EKRANUS.

Kaip kurti sveiką santykį su technologijomis. Kas yra „skaitmeninė higiena“ ir kaip kultūringas elgesys internete keičia pasaulį – apie tai kalbamės mūsų susitikimuose.

Kalbamės apie tai, kuo svarbus kiekvienas mūsų „klik“ skaitmeninėje erdvėje ir kaip, gebėdami išvengti rizikų ir grėsmių internete, galime daug geriau naudotis skaitmeninio pasaulio galimybėmis mokslui, kūrybai ir saviraiškai. Tad kaip ir kiek naudotis technologijomis, kad nepakenktume savo fizinei ir emocinei sveikatai? Kalbėkimės, diskutuokime: mes turime įdomių įžvalgų, pagrįstų moksliniais tyrimais.

Kaip mus pasikviesti?

REZERVUOKITE EDUKACIJAS PER KULTŪROS PASO PROGRAMĄ. Galime susitikti gyvai ar per nuotolį. Jei Jūsų mokykla naudojasi šia programa, kvieskite mus ir užsakykite paskaitas savo klasei!

Rezervuokite edukacinę NUOTOLINĘ pamoką pagal amžiaus grupę Kultūros pase:


Rezervuokite edukacinę GYVĄ pamoką pagal amžiaus grupę Kultūros pase. Datą ir laiką, kai edukacijos vyksta ne Vilniuje, suderinkime prieš rezervuojant renginį sistemoje:


Nesinaudojantiems Kultūros paso programa taip pat turime pasiūlymą: mes galime atvykti ar susitikti per nuotolį pagal šių temų sąrašą arba – pagal Jūsų pageidaujamą temą ar problemą. Paskambinkite arba parašykite mums, sutarsime laiką!


Moksleivių atsiliepimai (savanoriškose apklausose po edukacijų)

Aštuntokai:


Šeštokai: ką naujo sužinojote?


Devintokai: ką naujo sužinojote?


Dešimtokai: kaip vertinate šią paskaitą?Po edukacijų pakalbintų mokytojų atsiliepimai:

  • Mokytoja Ramunė, Ariogala: vertinu labai gerai. Viskas labai aiškiai, paremta tyrimais, konkrečiais pavyzdžiais, pateikta neįkyriai vaikams, nepamokslaujant. Su vaikais po renginio susirašinėjome (nes išsirinkome edukaciją irgi kartu), kad mokymai labai patiko.
  • Mokytoja Vilija, Šiauliai: vertinu paskaitą gerai, informacija pateikta – kitaip, įdomiai, patraukliai, laikas prabėgo labai greitai. Rekomenduočiau kitiems.
  • Mokytojas Adomas, Vilnius: esu pats ruošęs panašaus turinio paskaitą, ieškojau informacijos, galiu lyginti: labai verta buvo išklausyti šią paskaitą – aktualu, svarbu, pataikyta, užkabino, matėsi iš mokinių reakcijos ir susikaupimo, džiaugiuosi turiniu, kurį išgirdau; su kartu dalyvaujančia mokytoja nekart susižvalgėme ir susirašėme per edukaciją – kad „labai gerai”, matėme tai pagal turinį ir vaikų reakcijas.

Edukacija buvo puiki, viskas aišku ir suprantama vaikams, ačiū, kad jie galėjo tiek klausinėti, atsiprašau, kad taip ilgai užlaikėme Jus, jei reikia, parašyti galiu raštu, kad vertinga ši edukacija ir vaikams reikalinga!

Mokytoja Dalia, Panevėžys