Artėja Saugesnio interneto savaitė: susitikime pasikalbėti apie ekranus

Šiemet vasarį, kaip ir kasmet, interneto ir ekranų temos vėl oš mokyklose.

Susitikime pasikalbėti – gyvai ar per nuotolį. Mes kalbamės ir su moksleiviais, ir su mokytojais bei tėvais – taip, taip, mums, suaugusiems taip pat reikia nuolat atnaujinti žinias greitai apie greitai besikeičiantį skaitmeninį pasaulį ir mus jame.

  • Kaip kurti sveiką santykį su technologijomis?
  • Kas yra „skaitmeninė higiena“?
  • Kuo svarbus kiekvienas mūsų „klik“ skaitmeninėje erdvėje?
  • Kaip galime daug geriau naudotis skaitmeninio pasaulio galimybėmis mokslui, kūrybai ir saviraiškai?
  • Kaip ir kiek naudotis technologijomis, kad nepakenktume savo fizinei ir emocinei sveikatai?Kalbėkimės, diskutuokime: mes turime įdomių įžvalgų, pagrįstų moksliniais tyrimais.

Kaip mus pasikviesti?

Galime atvykti ar susitikti per nuotolį pagal šių temų sąrašą arba pagal Jūsų pageidaujamą temą ar problemą. Paskambinkite arba parašykite mums, sutarsime laiką!

Mes dalyvaujame KULTŪROS PASO programoje, ir per čia galite mus pasikviesti į savo mokyklą (kreipkitės į savo mokyklos Kultūros paso koordinatorių, jis padės užsakyti).

Mūsų Kultūros paso edukacijų pristatymai

Jei Kultūros paso puslapyje nesimato mūsų edukacijos laiko, susisiekime, atidarysime specialiai Jums tinkamą. Susisiekime aptarti Jūsų poreikių!Moksleivių atsiliepimai (savanoriškose apklausose po edukacijų)

Aštuntokai:


Šeštokai: ką naujo sužinojote?


Devintokai: ką naujo sužinojote?


Dešimtokai: kaip vertinate šią paskaitą?Po edukacijų pakalbintų mokytojų atsiliepimai:

  • Mokytoja Ramunė, Ariogala: vertinu labai gerai. Viskas labai aiškiai, paremta tyrimais, konkrečiais pavyzdžiais, pateikta neįkyriai vaikams, nepamokslaujant. Su vaikais po renginio susirašinėjome (nes išsirinkome edukaciją irgi kartu), kad mokymai labai patiko.
  • Mokytoja Vilija, Šiauliai: vertinu paskaitą gerai, informacija pateikta – kitaip, įdomiai, patraukliai, laikas prabėgo labai greitai. Rekomenduočiau kitiems.
  • Mokytojas Adomas, Vilnius: esu pats ruošęs panašaus turinio paskaitą, ieškojau informacijos, galiu lyginti: labai verta buvo išklausyti šią paskaitą – aktualu, svarbu, pataikyta, užkabino, matėsi iš mokinių reakcijos ir susikaupimo, džiaugiuosi turiniu, kurį išgirdau; su kartu dalyvaujančia mokytoja nekart susižvalgėme ir susirašėme per edukaciją – kad „labai gerai”, matėme tai pagal turinį ir vaikų reakcijas.
  • Edukacija buvo puiki, viskas aišku ir suprantama vaikams, ačiū, kad jie galėjo tiek klausinėti, atsiprašau, kad taip ilgai užlaikėme Jus, jei reikia, parašyti galiu raštu, kad vertinga ši edukacija ir vaikams reikalinga!

Skaitmeninės etikos centras, 2023