Konferencija: „Ar Lietuvos gyventojai pasirengę skaitmeninio amžiaus iššūkiams?“

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ vykdytojai kartu su Seimo Kultūros komitetu kovo 19 d. 10:00 val. organizuoja nuotolinę konferenciją #PrisijungusiLietuva. Ar prisijungėme?

Renginio  metu apžvelgsime skaitmeninio amžiaus iššūkius, Lietuvos gyventojų požiūrį ir pasirengimą jiems. Aptarsime mūsų šalyje sudarytas galimybes skaitmeniniams įgūdžiams ugdyti ir susipažinsime su projekto Prisijungusi Lietuva rezultatais savivaldybėse bei dalyvių įžvalgomis.

Renginio PROGRAMA

2021 m. kovo 19 d. 10:00 val.

Renginio transliacijos NUORODA. Tiesioginė transliacija iš LR Seimo.

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Įgyvendinant projektą, vykdomos akcijos:

  • Senjorų dienos internete“, kuriomis siekiama skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiau jaustis skaitmeninėje erdvėje, išmokti atpažinti grėsmes bei netikras žinias nuo patikrintos informacijos, saugiai naudotis jiems aktualiomis elektroninėmis paslaugomis;
  • Saugesnio interneto savaitė“, kurios tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis;
  • „All Digital Week“, kurios siekis – kurti pasitikėjimą technologijomis, tęsti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir stiprinti skaitmeninius įgūdžius besikeičiančioje ir vis labiau skaitmenizuotoje aplinkoje.

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Vidaus reikalų ministerija. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis.

Šaltinis: https://www.prisijungusi.lt/renginiai/prisijungusilietuva-ar-prisijungeme/

Daugiau informacijos: Seimo kanceliarijos Kultūros komiteto biuras
Tel. (8 5) 239 6854, el. p. kultkt@lrs.lt, 2021 m. kovo 8 d. pranešimas žiniasklaidai