Pažiūrėkite, ką jie anonimiškai mums parašo

Mūsų džiaugsmui – daug bendraujame su vaikais ir paaugliais, jaunimu. Kalbamės apie tai, kodėl technologijomis naudotis reiktų sąmoningiau ir kaip tai padaryti, pakviečiame juos mokytis naujų sveikų skaitmeninių įgūdžių. O baigiantis susitikimui pasitikriname – ar imsitės iššūkio – keistis?

Tokių susitikimų darome vis daugiau, bet dar nepakankamai! Tai turi pasiekti kiekvieną mokyklą, kiekvieną šeimą ir padėti, palengvinti mūsų visų, o ypač vaikų gyvenimą su technologijomis.

Mes nepriklausoma NVO. Todėl mums reikalinga Jūsų parama!

1,2 proc. paramą mes naudojame padėdami išGYVENTI tarp ekranų ir saugiai naudotis skaitmeninio pasaulio privalumais! Mes:

  • Kuriame, renkame ir skleidžiame informaciją apie technologijų poveikį savijautai.
  • Padedame tėvams patikėti savo galia saugoti savo vaikus internete.
  • Vedame paskaitas, mokymus, edukacijas vaikams, paaugliams ir visiems besidomintiems – tėvams, globėjams, mokytojams, senjorams.
  • Prisidedame prie to, kad mažėtų konfliktų dėl per didelio ekranų naudojimo šeimose.
  • Tobuliname ir nuolat pildome šią svetainę – www.e-etika.lt Visa, kas susiję su skaitmeninio pasaulio ir žmogaus santykiu, skaitmenine gerove, kas yra aktualu ar įdomu šioje temoje, mes skelbiame čia.
  • Ateiname į pagalbą specialistui – parengėme specialų skyrių asmens, visuomenės sveikatos specialistams ir mokytojams, kad jie galėtų geriau atpažinti probleminį interneto naudojimą ir padėti su tuo susiduriančiam žmogui.
  • Atskira skiltis skirta šeimos gydytojams ir psichikos sveikatos specialistams, čia – rašytinė ir vaizdo mokomoji medžiaga probleminio interneto naudojimo tema.

Paramą 1,2 proc. galima skirti užpildant prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prisijungimas prie EDS

Pildydami paramos skyrimo formą, naudositės naujuoju paramos vedliu. Užtruksite vos kelias minutes. Gavėjo paieškos langelyje įrašykite Skaitmeninės etikos centro identifikacinį numerį – 305234985 ir sistema automatiškai leis pasirinkti mūsų organizaciją. Visa nuosekli ir aiški instrukcija, kaip paskirti 1,2 proc. paramą, yra ČIA.

Pagarbiai –

Iš anksto labai Jums dėkojame!

Visos komandos vardu – Rasa Jauniškienė, Renata Gaudinskaitė
Skaitmeninės etikos centras

Skirsiu 1,2 proc. paramą jau dabar!

Prisijungimas prie eds sistemos