Skaitmeninės etikos centrui – ketveri!

Mes šiandien švenčiame! Ketveri metai – keturi pokytį visuomenėje kuriantys pasiekimai: 

1 

Ieškant žinių, kaip atsivesti vaikus į skaitmeninį pasaulį, naujienų apie tai, kaip technologijos mus veikia ir kaip jomis naudotis neprarandant kontrolės – žmonės užsuka į MŪSŲ SVETAINĘ. Labai džiaugiamės, kad joje informacijos gali rasti tėvai, asmens sveikatos, visuomenės sveikatos, švietimo specialistai ir šeimos gydytojai – taip visi galime padėti mažinti probleminio interneto naudojimo rizikas mūsų visuomenėje. Mūsų svetainę iki šios dienos jau aplankė 34 800 lankytojų.   

2 

Auginame jūsų žinias ir stipriname įgūdžius MOKYMUOSE, juos vedame tėvams, mokytojams, senjorams, specialistams. Drauge su ekspertų komanda vienos dienos mokymus pravedėme 400 asmens sveikatos, visuomenės sveikatos bei švietimo specialistų, kurie prieš vienos dienos trukmės mokymus savo žinias probleminio interneto naudojimo srityje vertino 5.7 iš 10-ties, po mokymų – 8.4, o tikimybę, kad tokius mokymu rekomenduotų kolegoms – 9.4 iš 10-ties.   

1580  tėvų ir globėjų jau dalyvavo mūsų mokymuose.  83 proc. po tokių susitikimų sako, jog išgirsta informacija motyvuoja į skaitmeninės erdvės iššūkius žvelgti atidžiau. VALIO! 

3 

Ypač dažnai vykome pas VAIKUS IR PAAUGLIUS. 47 proc. moksleivių po susitikimų su Skaitmeninės etikos centro ekspertais teigia norintys mažiau laiko skirti technologijoms. Mes visi galime ir turime jiems padėti, svarbu žinoti, KAIP!   

4 

Jeigu ne šie ŽMONĖSpokyčių laukti tektų ilgiau, AČIŪ jums už pagreitį ir nuolatinį dalinimąsi! 

Mes ir toliau dirbsime, kad įgalintume kiekvieną interneto vartotoją, o ypač tėvus ir ugdytojus, pasirūpinti savo, vaikų ir jaunimo gerove skaitmeniniame pasaulyje – perimti technologijų valdymą į savo rankas. Ir toliau sieksime vienyti praktikus, mokslininkus ir skaitmeninėje srityje veikiančias organizacijas. 

Palinkėkite mums sėkmės, o mes einame pūsti žvakučių! Skaitmeninės etikos centro paskyra Facebook – sekite, jei aktualu.
Tapkite rėmėju, jei buvo naudinga.