Susitikime festivalyje „Būtent!“

Skaitmeninės etikos centro žmonės dalyvaus net dvejose festivalio diskusijose.

British Council Lithuania scenoje, drauge su su Socialinis Sufleris, Skaitmeninės etikos centro ekspertas dr. Julius Burkauskas, drauge su Aidu Gedminu, Egle Šerutyte, Dariumi Kniūkšta ir Nerijumi Miginiu diskutuos apie apie tą mažą langelį į pasaulį – kurį dažnai kiekvienas spaudžiame savo delne. Ir apie tai, kaip tarp ekranų gyvena kiečiausi.

Renkuosi mokyti! scenoje kalbinami žurnalistės Monikos Šerėnienės diskutuosime apie telefonus, vaikus, švietimą ir tai, kaip ekranai tampa mūsų kasdienybės dalimi. Ne tik kaip įrankiai, bet ir kaip iššūkis ryšiui, dėmesiui, bendravimui. Dalyvauja Skaitmeninės etikos centro bendraįkūrėja, lektorė Renata Gaudinskaitė, Vilniaus Antakalnio progimnazijos moksleivė Urtė Jarmuškaitė ir šios gimnazijos, jau įsivedusios telefonų tvarką, direktoriuas pavaduotoja Agnė Motiejūnė bei Tėvų forumo atstovas Kestutis Mikolajunas.

Kur: Vilniuje, Bernardinų sode.

🗓 Kada: rugpjūčio 30 d., šeštadienį, Vilniuje, Bernardinų sode.

Visa programa: https://diskusijufestivalis.lt/#programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *