Vaizdo pamokos apie audiovizualines medijas

„Meno avilys“ praneša, kad nuo rugsėjo 27 d. LRTU „Youtube“ kanale jaunimui pradedamas transliuoti aštuonių vaizdo pamokų ciklas apie audiovizualines medijas, skirtas mokiniams (-ėms), mokytojams (-oms) ir visiems (-oms) besidomintiems (-ioms). 

Šios pamokos – tai medijų raštingumo projekto „Dideli maži ekranai“ platforma, orientuota į jaunam žmogui įdomius bei artimus medijų produktus – filmus, reklamas, kompiuterinius žaidimus, socialinius tinklus, televiziją, multimedijų žurnalistiką.

Visas aštuonias pamokas kūrė ir tekstus parengė savo srities profesionalų komanda: skaitmeninės rinkodaros strategas Tomas Nemura, animacijos režisierė Eglė Davidavičė, dokumentinės fotografijos atstovas ir žurnalistas Artūras Morozovas, kino režisierė, „Vilnius Tech“ lektorė Akvilė Gelažiūtė, žaidimų kūrimo studijos „Tag of Joy“ techninis vadovas ir bendraįkūrėjas dr. Žilvinas Ledas.

Projektas „Dideli maži ekranai“, įgyvendinamas bendradarbiaujant su Britų taryba, siekia ugdyti Lietuvos jaunimo ir ugdytojų medijų raštingumo gebėjimus, pasitelkiant kūrybines ir analitines medijų raštingumo veiklas, o jo veiklos ruošiamos kartu su įvairių sričių medijų specialistais (-ėmis). Projektas nuo įgyvendinimo pradžios 2016 m. pasiekė virš 20 tūkst. dalyvių iš Lietuvos regionų, pasižyminčių tautine įvairove.  

Plačiau skaitykite čia, o žiūrėkite – čia.